Úvodní » Automobily » Volkswagen Crafter: Nejlepší dodávka současnosti


Volkswagen Crafter: Nejlepší dodávka současnosti

Volkswagen Crafter je kvalitní a robustní auto, které si poradí i s nejtěžšími úkoly a díky vysoké variabilitě se přizpůsobí všem vašim nárokům. Jedná se o vůz i do nejnáročnějších podmínek, který vás nikdy nezklame.

Crafter modely

Již čtvrtá generace vozu Volkswagen Crafter je na českém trhu. Druhá a třetí generace vznikala ve spolupráci koncernem Mercedes-Benz, oproti tomu nová generace vzniká pouze pod taktovkou VW. Kvůli tomu vyrostla zcela nová továrna, přičemž nedaleko od ní se již vyrábí i menší model Caddy.

Ideální na dlouhé cesty

Se všemi přednostmi starších generací se setkáte i v kabině nového modelu. Naleznete zde především velký prostor a spoustu místa ve všech směrech. Dostatek místa pro nohy oceníte především na cestách po dálnici, skvěle odpružené ortopedické sedadlo s možností nastavení polohy ve čtrnácti směrech bude také perfektním bonusem. V kabině nechybí ani loketní opěrky na obou stranách.

Tip: Podívejte se na model Volkswagen Crafter v nabídce autorizovaného prodejce Tukas. Ceny začínají na 781 355 Kč vč. DPH. (Léto 2017)

Spoustu úložného prostoru

Prakticky všude v interiéru vozu naleznete větší či menší přihrádky pro odložení věcí. Řidič tak má k dispozici množství odkládacích prostorů pro uložení mobilního telefonu, skeneru balíků, laptopu, tabletu, ale i přihrádky pro skládací metr, kapesní svítilnu či pracovní rukavice.

Bohatá výbava

V novém Crafteru naleznete vychytávky, které u předchozích verzí nebyly. Jedná se například o adaptivní tempomat nebo plně diodové čelní světlomety. Celkem 16 asistenčních systémů včetně systému proti odření boků vozu a parkování s přívěsem. Z další bonusové výbavy je podstatný i systém omezující vliv bočního větru a vyhřívaný volant.

Crafter skříňový

Mnoho verzí vozu

Jednou z hlavních předností vozu je velká nabídka různých variant provedení. Celkem je k dispozici až 39 variant. Vedle skříňového vozu a kombi provedení je vůz dostupný také jako podvozek s jednoduchou nebo dvojitou kabinou, a to s nástavbou nebo bez. Vybírat lze i ze tří různých délek a třech různých výšek. V závislosti na druhu pohonu a celkové hmotnosti je vůz vybaven jednoduchou, nebo dvojitou montáží pneumatik na zadní nápravě.

V nabídce je také množství motorizací, od benzínových motorů, až po naftové s pohonem 4x4. Výběr je opravdu velký a záleží tak pouze na vás a vašich potřebách.

Plusy

  • perfektní jízdní vlastnosti
  • prostorný interiér s množstvím přihrádek
  • velké množství bezpečnostních prvků
  • výkonný motor
  • kvalitní odhlučnění kabiny
  • objem nákladového prostoru

Minusy

  • vyšší cena
  • dražší příplatkové verze