Úvodní » Automobily » Největší krytý autosalon v České republice


Největší krytý autosalon v České republice

Nedaleko Prahy, v komerční zóně Nupaky, byl otevřen největší krytý autosalon ojetých škodovek v České republice, který pojme až na 300 ojetých vozů značky Škoda. V rámci slavnostního otevření byla zároveň zahájena výstava fotografií Grand Prix Auto Opat.

Moderní čtyřpodlažní budova

Moderní čtyřpodlažní budovu naleznete v sousedství stávajícího autosalonu Auto Opat, otevřeného v roce 2012, u dálnice D1, v Česlicích - Nupakách. Přímo u autosalonu se také nachází autorizovaný servis pro vozy ŠKODA. O nabízené vozy je tak dobře postaráno a po zakoupení automobilu můžete využívat servisních služeb.

Mezi jednotlivými patry se automobily pohybují pomocí nákladního výtahu. „V loňském roce prodala skupina Auto Opat, která má v současnosti 90 zaměstnanců, 624 nových a 657 použitých vozidel. Zároveň realizovala 12 466 servisních zakázek,” uvedla Michaela Fojtáchová z marketingového oddělení prodejce. 

Velký výběr vozů značky Škoda

Pod střechou autosalonu najdete až 300 vyzkoušených a pod záruku spadajících ojetých vozů značky Škoda. Zhruba poloviny nabízených vozidel je stará nejvýše jeden rok, což jsou téměř nové vozy se slevou až 55 % z původní ceny. Nabízené ojeté vozy ŠKODA Fabia, Octavia, Superb a další mají v rámci programu Škoda Plus záruku.

Škodovky patří v České republice k nejpoptávanějším ojetým vozům. Největší zájem je pak o vozy Škoda Fabia a Octavia. Právě ty jsou nejvíce zastoupeny v novém autocentru. Až třetina všech ojetých vozů, které jsou nabízeny českými autobazary, je prodána prostřednictvím internetu.

Výstava fotografií Grand Prix Auto Opat

V rámci slavnostního otevření byla zahájena výstava fotografií Grand Prix Auto Opat, která prezentuje tvorbu tří významných českých fotografů, kteří se specializují na oblast motoristického sportu - Jiřího Křenka, Petra Frýby a Petra Luska. Výstava probíhá do konce července a můžete na ní shlédnout celkem 101 fotografií s automobilovou tématikou, včetně vítězných prací ze všech ročníků soutěže Zlaté oko.

AUTO OPAT - autobazar ojetých vozů Praha

[Přeskočit navigaci]